گالری تصاویر
اطلاعیه ها
دکتر روحانی در دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی
تداوم برجام در گرو توازن تعهدات همه طرفین است/ طرفهای دیگر باید خروج برجام از تعادل را جبران کنند/ اگر به حقوق ملت خود در برجام دست نیابیم، تصمیم جدیدی خواهیم گرفت/ مسئولیت تغییر سطح همکاری ایران با آژانس بر عهده کسانی است که وضعیت جدید را ایجاد کرده اند
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اگر حقوق ملت ایران در برجام تامین نشود، دلیلی وجود ندارد که در برجام بمانیم، گفت: فعالیتهای هسته ای ایران همواره صلح آمیز بوده و هست، اما این تهران است که درباره سطح همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی تصمیم می گیرد و مسئولیت تغییر وضعیت و سطح همکاری ایران با آژانس بر عهده کسانی خواهد بود که وضعیت جدید را بوجود آورده اند.
 ١٣:٤٩ - 1397/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از توافق‌نامه برجام
بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از توافق‌نامه برجام
بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از توافق‌نامه برجام در پی خروج غیر قانونی امریکا از توافقنامه برجام دولت جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای را به شرح ذیل منتشر کرد:
 ١٧:٤٥ - 1397/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
بزرگداشت روز بین المللی نوروز به همت نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در وین
بیانیه مهم وزارت امور خارجه در خصوص تمدید اسقاطیه های الزامی تحریم‌های برجام و برخی تحریم های جدید توسط دولت آمریکا
ترجمه غیر رسمی اسناد کمیسیون مشترک برجام
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > تقدیم اعتبارنامه سفیر و نماینده دائم جدید کشورمان در وین به مدیرکل سازمان ملل


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیم اعتبارنامه سفیر و نماینده دائم جدید کشورمان در وین به مدیرکل سازمان ملل

دکتر کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم جدید جمهوری اسلامی ایران در دفتر سازمان ملل و سایر سازمانهای بین المللی مستقر در وین پیش از ظهر امروز در ملاقات معارفه با آقای یوری فدوتف مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین اعتبارنامه خود را به وی تقدیم نمود.

در این ملاقات سفیر و نماینده دائم جدید کشورمان ضمن اشاره به اولویت ها، فعالیتها و اقدامات کشورمان در زمینه های مختلف و از جمله مقابله با قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته بر توسعه و تقویت هر چه بیشتر روابط و تعاملات میان جمهوری اسلامی ایران و دفتر سازمان ملل در وین تاکید کرد. وی همچنین گفت جمهوری اسلامی ایران بعنوان کشوری مستقل و برخوردار از ظرفیت های وسیع و متنوع همواره در صف مقدم مبارزه با قاچاق مواد مخدر قرار داشته و علیرغم ناملایمات و مساعدت های اندک بین المللی تاکنون هزینه های مادی و معنوی بسیاری را در این زمینه متحمل شده است که نتایج آن برای کل منطقه و جامعه بین المللی اثرگذار و مثبت بوده است. دکتر غریب آبادی همچنین ضمن تاکید بر ضرورت تقویت چندجانبه گرائی در عرصه بین المللی و اهتمام جمهوری اسلامی ایران در این زمینه رویکردهای مبتنی بر یکجانبه گرائی را تقبیح و خواستار ارتقای تعاملات موجود و اجرای هرچه بیشتر برنامه مشترک همکاری میان طرفین گردید.

آقای فدوتف نیز در این ملاقات ضمن ابراز خشنودی از انتصاب دکتر غریب آبادی بعنوان نماینده دائم جدید کشورمان در وین و خوش آمدگوئی به وی فعالیت های کشورمان در زمینه مقابله با قاچاق مواد مخدر و مقابله با جرائم سازمان یافته را ستود و برای گسترش همکاری ها در زمینه های مختلف اعلام آمادگی نمود. وی همچنین گفت ایران کشوری مهم و تاثیر گذار بشمار رفته و فعالیت های آن نقش مهمی در پیشبرد فعالیتهای جهانی مقابله با مواد مخدر و جرائم سازمان یافته ایفا کرده است. وی همچنین برای نماینده دائم جدی کشورمان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود.


٢٠:٠١ - 1397/04/12    /    شماره : ٥٢٣١٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٥خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران