گالری تصاویر
اطلاعیه ها
دکتر روحانی در دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی
تداوم برجام در گرو توازن تعهدات همه طرفین است/ طرفهای دیگر باید خروج برجام از تعادل را جبران کنند/ اگر به حقوق ملت خود در برجام دست نیابیم، تصمیم جدیدی خواهیم گرفت/ مسئولیت تغییر سطح همکاری ایران با آژانس بر عهده کسانی است که وضعیت جدید را ایجاد کرده اند
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اگر حقوق ملت ایران در برجام تامین نشود، دلیلی وجود ندارد که در برجام بمانیم، گفت: فعالیتهای هسته ای ایران همواره صلح آمیز بوده و هست، اما این تهران است که درباره سطح همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی تصمیم می گیرد و مسئولیت تغییر وضعیت و سطح همکاری ایران با آژانس بر عهده کسانی خواهد بود که وضعیت جدید را بوجود آورده اند.
 ١٣:٤٩ - 1397/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از توافق‌نامه برجام
بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از توافق‌نامه برجام
بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از توافق‌نامه برجام در پی خروج غیر قانونی امریکا از توافقنامه برجام دولت جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای را به شرح ذیل منتشر کرد:
 ١٧:٤٥ - 1397/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
بزرگداشت روز بین المللی نوروز به همت نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در وین
بیانیه مهم وزارت امور خارجه در خصوص تمدید اسقاطیه های الزامی تحریم‌های برجام و برخی تحریم های جدید توسط دولت آمریکا
ترجمه غیر رسمی اسناد کمیسیون مشترک برجام
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > دیدار سفیر و نماينده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمانهای بین المللی مستقر در وین با مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات با مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)

دیدار سفیر و نماينده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمانهای بین المللی مستقر در وین با مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)

دیدار سفیر و نماينده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمانهای بین المللی مستقر در وین با مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) 
 
دکتر كاظم غریب آبادی، سفیر و نماينده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین با آقای لی یونگ، مدیرکل یونیدو، دیدار و گفتگو نمود.
در این ملاقات که به منظور ارائه اعتبارنامه سفیر و نماينده دائم جدید کشورمان صورت پذیرفت، لي يونگ اظهار داشت جمهوری اسلامی ایران کشوری بااهميتي در منطقه بوده و در سطح بین المللي از جايگاه مناسبي برخوردار می باشد. وي تصريح كرد كه جمهوری اسلامی ایران همواره برای یونیدو بسیار مهم تلقی شده و روابط فی مابین هم اکنون در سطح بسیار خوبی قرار دارد، كه درصدد توسعه و ارتقای آن نيز می باشیم.
سفیر و نماينده دائم کشورمان نيز اظهار داشت كه یونیدو مهمترین سازمان در امر توسعه صنعتی کشورها و رسیدن به توسعه پایدار می باشد. غريب آبادي تصريح نمود كه جمهوری اسلامی ایران همواره از نقش این سازمان در سطح جهاني حمایت كرده است. نماينده دائم كشورمان با اشاره به اسناد بالادستی كه بين طرفین به امضاء رسیده است، اذعان نمود كه دو طرف سالهاست در زمینه اجرای پروژه های مشترک با یکدیگر همکاری نموده و این روابط دائما در حال توسعه و ارتقاء می باشد. غريب آبادي همچنين افزود كه جمهوری اسلامی از همکاری ها با یونیدو خرسند بوده و همچنان به حمایت و همكاري هاي مشترك خود با این سازمان ادامه خواهد داد.


٠١:٢١ - 1397/04/19    /    شماره : ٥٢٤٠٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران